Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A simpson család melyik...

Tron94 kérdése:

A simpson család melyik részében van 50 cent?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Google: the simpsons + 50 cent


első találat videó, benne a kommenteknél a rész száma

harmadik találat 50 cent wiki-je, benne a cím:

In 2005, Jackson made a cameo appearance on The Simpsons episode "Pranksta Rap", in which he makes light of his legal troubles.


Ebből kiderül hogy Pranksta Rap a cím, rákeresve:

[link]

Benne: 6x09

2011. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de okos vagy se*fej nekem nem zene kell!ilyen malymot azt ird amit kérdeztem nagyokos b*zi!pff:@
2011. júl. 10. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ott van a végén, 6x09 - hatodik évad, kilencedik rész. Ha nem érted, miért nem kérdezed meg normálisan?


Azt írtam amit kérdeztél, és még próbáltam is segíteni azzal, hogy milyen módszerrel lehet ilyen dolgokat megtalálni, hátha még az életben keresni akarsz valamit, de azt nem itt másokkal fogod elvégeztetni.

2011. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
......és még segít neki,ááááááá.Ha leköpne akkor még meg is veszed neki dvd-n?
2011. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hé kérdező te b@szott nagy segg*ej!Nem vagy méltó a Simpson Család nézéséhez ugyhogy kabbe!!!
2011. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!