Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet törölni a Bandoo...

Hogyan lehet törölni a Bandoo smiley-kat az msn-emről?

Figyelt kérdés
Tudom hogy fenn van msnfan-on de azt a topicot nem nyitja meg,szóval leírnátok nekem??Nagyon idegesítőek azok a narancssárga fejek mert akivel beszélek reklámozza magát annak akinek nincs meg nem tudom a saját smiley-imat használni és egyszerűen lehetetlen letörölni...
2011. júl. 10. 21:37
 1/3 anonim válasza:
Ki kell törölnöd az egész MSN-t. És újat kell instalálnod helyette. Ha gondolod segíthetek.
2011. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vezérlőpult

programok eltávolítása

ott keresd a Bandoot. v vmi smileykat és kijelölöd és eétávolításra kattint.

2011. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szisztok!

Köszi a válaszokat de megcsináltam!:)Igaz nem töröltem de letiltottam.Akinek ilyen problémája van én így csináltam:

Amikor a partnereddel beszélgetsz ott a felső sávban vannak a Bandoo-k az első ablakot a sorban megnyitottam és ott alul ahol a bandoo smiley-k típusai vannak rámentem a kalapácsra.Ott minden rublikát ami be volt pipálva ki pipáltam és engedte mutatni a rendes smiley-aimat.:)


De akinek így nem megy próbálja meg azt hogy ahol a rendes msn-s smiley-k vannak és ahol lehet őket törölni,újakat csinálni stb.ott van pár bandoo smiley az Egyéni hangulatjelek kategoriában van pár Bandoo és azokat törölni.Aki az 1.-vel nem tudta megcsinálni annak talán így sikerül:)Remélem segítettem:)

2011. júl. 21. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!