Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik photoshoppal lehet...

Melyik photoshoppal lehet változtatni formát, alakot?

Figyelt kérdés
nem csak színeket, olyanra gondoltam, amihez nem kell regisztrálni, vagy fizetni, és ami magyar nyelven van, mégha kell is regelni, legalább kiigazodjak rajta.
2011. júl. 11. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármelyikkel lehet.
2011. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, mert rengeteg olyan van, amelyikkel csak a színeket lehet, vagy a bőrhibákat
2011. júl. 11. 08:05
 3/5 A kérdező kommentje:
olyanra gondoltam ahol lehet kiigazítani a szemöldököt, vagy vastagítani az ajkakat, nagyobbítani a szemeket, a melleket
2011. júl. 11. 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy photoshop van, és annak vannak verziói. Nem képszerkesztő programra gondoltál véletlenül? Mikor tanulják meg az emberek, hogy photoshop-ból 1 DARAB VAN, ÉS AZ ADOBE KÉSZÍTETTE! Pl. a GIMP az mióta photoshop? 2 különböző program, de mindkettő KÉPSZERKESZTŐ.


Tehát jegyezd meg, hogy a KÉPSZERKESZTŐ programokat KÉPSZERKESZTŐNEK és nem PHOTOSHOPNAK hívjuk.


Kérdésedre válaszolva, töltsd le az Adobe Photoshop cs5 próba verzióját, azt hiszem 30 napig ingyenes, és amit leírtál arra tökéletes.

2011. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi, nekem elég 30 nap, amúgy azért hívom photoshopnak, mert az a neve, benne van a nevében, meg a leírásában is

amiket eddig használtam


de kérdésem az lenne, hogy miért van az hogy az adatkábelt ha rácsatlakoztatom a gépre meg telefonra, akkor néha működik néha nem? feltelepítettem a hozzá való progit, ami a kis cd n volt, meg ki is írta h csatlakoztatva de valamiért nem engedélyezte, múltkor jó volt most mért nem?

2011. júl. 11. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!