Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit gondoltok a legújabb Tomb...

Mit gondoltok a legújabb Tomb Raider-ről (2012)?

Figyelt kérdés

Igen tudjuk a Tomb Raider sorozat volt már a csúcson,de volt már a mélyben is ahonnan fel lett élesztve..megint jött a csúcs közeli rész aztán Underworld-el megint a mély de most itt a 2012-es TR ami szerintem a Tomb Raider 1-et is felülmúlja sikerileg.Nos ti mit gondoltok róla?

Trailer : http://www.youtube.com/watch?v=RCipM216rf0

Gameplay : http://www.youtube.com/watch?v=2ezroa51k1I&feature=player_em..


2011. júl. 11. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
borzasztó!!!-an tetszik :D szerintem ez lesz az első normális rész, realisztikus Lara figurával, rendes, élethű hatásokkal (leszámítva azokat a zombiféle emberkéket), igazi izgalommal, nem pedig a szuperhős-képességű Laraval és társaival, mint a démonnővel, stb...
2011. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen igen...reméljük a legjobbakat:D:D
2011. júl. 11. 23:07
 3/6 anonim válasza:
azok nem zombik hanem ősemberek:D
2011. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, de ezt akkor még nem tudtam sehol, ezért néztem zombinak őket, ennyi.
2011. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nagyonnagyonnagyon jóó!!! aza kár hogy az én gépem tutira nem fogja vinni ://
2011. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bocs hogy ilyen későn írok, de hál' Istennek nem lesznek benne "zombiféle emberkék". De szerintem anélkül is jó lesz. De szerintem nekem az nem fog tetszeni, hogy olyan mint egy túlélős játék, mert enni kell, inni kell, szarni kell (na jó, ezt nem igazán).

A jó viszont az, hogy volt a Legendbe az a nyilas, hogy jön egy bejátszás és azt kell irányítani, és itt hogyha elkúrod akkor olyan morbid halálban lesz részed, hogy az csak na!!! Nem csoda hogy +18:) De végre valami komoly akció is lesz benne...

Amúgy én ezeket az infókat is innen szedtem: www.tombraiders.com

2012. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!