Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékok menne el a...

Bothdani15 kérdése:

Milyen játékok menne el a gépemen? Memória:2.5gb ram vidi:512 mb pci-e geforce 8400 gs proci: Intel de a vista verzió átalakította Celeronná 2.66Ghz alaplap:gigabyte

Figyelt kérdés
autós,akció, játékok érdekelne engem
2011. júl. 12. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nfs ek
2011. júl. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Håt sok régebbi jåték elindulna én aszt ajànlanåm hogy néz meg egy regebbi évjàratù jåtékot pl gta sanandreas ami 2005 ös vagy a farcry 1 et ami ha jol emlekszem 2004 es es ha ezzek menek ez evjaratban kutas jatekokat azok biztos elindulnak
2011. júl. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy alakítja a Vista Celeronná a procit? Valószínüleg akkor az is. Ha ez egy netburst alapú régi 1 magos Celka, akkor mai szemmel már nagyon gyenge és a 8400GS is kifejezetten halovány (még a maga korában is az volt). Szerintem a 2006-2007 előtti játékok még eldöcögnek rajta, az újabb és modernebb cuccok már nemigazán.
2011. júl. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Intel de a vista verzió átalakította Celeronná 2.66Ghz"



Nekem Ferrari verziójú kávéfőzőm van, amit Whirlpoollá alakítta. Beszarás, mi?

2011. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát ha ezt írja nekem akkor ez van
2011. júl. 12. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!