Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem csomagolja ki a...

Miért nem csomagolja ki a winrar a 4GB-nál nagyobb fájlokat, ha NTFS fájlrendszerre próbálom kicsomagolni?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy kiírja, hogy nem támogatja a 4GB-nál nagyobb fájlokat, mint FAT32-nél.
2011. júl. 12. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha xp-forever-ed van akkor fel kell tenni valamilyen skin-t (vista kinézet) nekem az segitett az iylen skinek vhogy visszaálllitják neked
2011. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hm..ezt most nem nagyon értem, de amúgy se XP-n nem jó, se pedig windows7-en :S
2011. júl. 12. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
tölts le az xp-re vista kinézetet..akkro jó lesz elvileg
2011. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg FAT32-re akarod kicsomagolni. Nem külső vinyóra?
2011. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát én arra is gondoltam, hogy először vmi más helyre csomagolja ki vagy nem tudom...de fogalmam sincs, hogy hogy lehetne beállítani. csak idegesít, hogy feleslegesen töltögetem le a filmeket....
2011. júl. 14. 08:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Másold oda a rarokat, ahová ki akarod csomagolni, jobbgomb az első parton és "kibontás ide".

Egyébként lehet, hogy az a baj, hogy valamelyik part hibás vagy nincs meg végig.

2011. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!