Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 4 lan mért nem megy?

GTA 4 lan mért nem megy?

Figyelt kérdés
A barátommal letöltöttük GTA4 -et updateltük, crack minden megvolt... Próbálok csinálni egy lan szervert (játékban lévő telefonnal) és amikor elindítanám azt írja hogy "Disconnected from game session".. Hamachival próbálnánk játszani, neki sikerült a szerver készítés de én nem tudok belépni, mert ugyanezt írja ki.
2011. júl. 12. 13:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
Azért mert csak úgy nem működik a lan. meg kell hackelni. elég hosszadalmas dolog de össze fog jönni mert nekem is sikerült. torrent oldalakon vagy interneten nézzél körül, ot biztosan találsz részletes leírást. ( amikor én toltam lan-ban akkor nem raktam fel az új update-eket hanem asszem 1.3-ig volt frissítve. )
2011. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom :)
2011. júl. 12. 20:32
 3/13 A kérdező kommentje:
nem jött össze, sőt roszabb lett:D
2011. júl. 12. 20:36
 4/13 anonim ***** válasza:

hali 2 hete csináltam meg a gta4-lant. nagyon egyszerű nem kell semmit hackelni. a te problémád az game for windows live-val van.


1. lépés töröld le a gta-t amit felraktál csak hogy tisztán kezdődjön. mindent a mentést is. a social clubot-is a game for windows live-t is.


2. lépés rakd újra a gamet mindent előröl. a játék telepítőjéből crackeld meg.


3. lépés mivel alapból rossz az erőforrás kihasználása a gamenek. ezért lekell tölteni az 1.0.4-es patch-et lényegesen fps növekedésed lesz de tényleg.


4. írtad hogy van hamachid csatlakozz hozzám.


szoba név: mirko.laszlo

jelszó: mirko.laszlo

5. indítsd el a játékot. van az a bizonyos windows game for live a home gombal a billentyűzeten előjön. ott kreálnod kell egy offline profilt. és úgy nem fogja azt írni hogy disconected game session ennyi az egész .


6. nekem is ezt a disconectedet írta mert én leszedtem a végig játszást és nem csináltam offline profilt hanem a mellé adtak egy xlive.dll-t amit felülírtam így nem jött be a gameforlive állandóan de ez volt a gond.


7 ha nincs offline profilod és nem tudod hogy kell csinálni a játékban megnyomod a HOME billentyűt. ez után van egy olyan hogy created new profil az alatt hogy use existing live profil. a create new profilra menj ez után va negy olyan hogy create offline profil. beírod a tetszőleges felhasználói nevet le enterezed majd jobb alul ott lesz hogy done arra rá klikk és kreált egy profilt és ez után engedni fog mindent csak az online gamet nem de a lan menni fog.


ha mindent megcsináltál amit leírtam és pontosan szó szerint pontosan és nem megy a hamachi szerveren is elérsz de adok egy elérhetőséget és ha van még kérdés akkor megcsináljuk


mirko.laszlo@gmail.com naponta 4 szer 5 ször rá nézek írj nyugodtan.


végre lesz kivel játszanom :D

2011. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Daemoons válasza:
köszönöm.Télleg sikerült.Csak lenne 1 kérdésem.2 ember beülhet 1 autóba mint SAMP ba és ha igen akkkor hogy?
2011. júl. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen télleg sikerült, és amugy úgy kell hogy hosszan nyomjátok F-et:)
2011. júl. 24. 18:59
 7/13 anonim válasza:
hogy csináltátok a szervert mert én is próbáltam a haverommal lanozni de nem tudjuk hogy hogy kell csinálni szerót
2012. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lenne még egy kis kiegészíteni valóm a cikkemben. Ha letöröltél mindent, és feltelepítetted, akkor miután crackelitek, nézzétek meg a crack file-okat, ne észnélkül másoljáto ka cracket. Ha van közte olyan hogy xlive.dll, azt ne tegyétek be.
2013. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 rellat válasza:

Nekem olyan problémám van h a GTA complete edition van fent a gépemen és hiába nyomom meg a home billentyűt nem jön ki a windows game for live és nem tudok offline profilt csinálni.

Erre tudtok valami megoldást, hogy hogyan lehet valahogy máshogy offline profilt csinálni? Nagyon köszönöm előre is!

2013. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akinek a home bill megnyomásával nem jön be az xlive az azért van mert a játék telepítésénél a crack könyvtárból kimásoltatok egy xlive.dll fájlt is amivel kiiktattátok az xlive-t. baromi egyszerű újra üzembe helyezni. A Játék könyvtárába bementek ahova crackeltetek megkeresitek az xlive.dll fájlt és kitörlitek a fenébe. innentől lesz home gomb megnyomásával xlive és tudtok kreálni egy offline profilt. Ezután ha telefonba mente a lan gémre fel tudtok csatlakozni. nem tudom írtam e de kell egy technogoods nevezetű kiegészítő progi is nem mindnekinek de ha megszakad a lan kapcsolat egy idő után akkor az segít benne.
2013. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!