Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell beallitani 2007-es...

Hogyan kell beallitani 2007-es powerpointban?

Figyelt kérdés

El kell keszitsem az allamvizsga dolgozatomnak a prezijet,az lenne a kerdesem,hogy hogyan tudom megcsinalni azt,hogy a diak aljan legyen egy skalaszeruseg,es ott a dolgozat felepittese kb 4-5 fejezetre bontva ugy valtozzon ahogyan katintok a diak kozul, pl "bemutato-elmelet-piackutatas" es mikor az elso ket dian vagyok akkor a bemutato van besatirozva,mikor atkattintok a harmadikra akkor ez is szokik egyet,es az elmelet lesz besatirozva stb.

bocs az ekezetek miatt


2011. júl. 13. 07:58
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Megcsinálod az első dián, ahol mutatni akarod - pl alakzatokból és nyilakból. Majd kijelölöd az egész cuccost, egyben (minden alakzatot és nyilat) és átmásolgatod a többi diára. Ha jót akarsz, akkor úgy csinálod, hogy már az elején így kezded, és diamásolatokat csinálsz, aztán a végén átváltod a színezést/satírozást azokon a diákon, ahol akarod.
2011. júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kosz,de nincs valami automatikus megoldas erre?
2011. júl. 13. 08:12
 3/3 Smartguy86 ***** válasza:
Szerintem nincs. Hacsak nem a beszúrás menüben a "Kész államvizsga prezentáció készítése" menüpont alatt... :D
2011. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!