Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan léphetnék ki ebből a...

Hogyan léphetnék ki ebből a programból?

Figyelt kérdés

Pár hete letöltöttem az adobe illustratort torrenten, de nem sikerült telepíteni daemon tools-ba, ezért ki akartam törölni, mert ha bekapcsolom a gépet, mindig kiadja külön lemezmeghajtóba, hiába lépek ki belőle mindig daemon toolsba. De ha ki akarom törölni magát a .iso fájt, akkor ezt írja ki:


A művelet nem fejezhető be, mert a fájl meg van nyitva a(z) System programban. Zárja be a fájlt, és próbálja újra.


De ebből hogy tudok kilépni, mert a System fájlban több tucat mappa van, és nem tudom most mivan. Vki tudna segíteni?


2011. júl. 13. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Daemont bezárod? Esetleg kilövöd taskmgr-rel?
2011. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bix ***** válasza:
daemon toolsból szedd ki az iso-t utána tudod törölni is
2011. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam már úgy, hogy eltávolítottam daemon tools-ból, meg úgy is, hogy teljesen kiléptem belőle, de így is ugyanazt írja ki. Feladatkezelőbe pedig az alkalmazásoknál nincs, a folyamatokban pedig nem tudom mi-micsoda, tehát nem tudok ott kilépni belőle
2011. júl. 13. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!