Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen szoftverrel lehet...

Milyen szoftverrel lehet képekre másikat illeszteni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megoldani,hogy személyt mésik képre áthelyezni úgy ,hogy ez ne legyen észrevehető. Másképpen mondva valakiről készült egy kép egy fa előtt,ezen szeretném a hátteret kicserélni,tehát mintha mondjuk pl. egy vízesés előtt készült volna a kép. És mondjuk az sem lenne baj,ha könnyen kezelhető lenne a progi,szóval mit ajánlatok?
2011. júl. 13. 22:44
 1/3 anonim válasza:
Nem akarok kötekedő lenni, de ha ezt kérdezed, és így, akkor nem tudok segíteni. Ez nem úgy megy, hogy ollóval körbevágod, és ráragasztod egy másikra. Van ilyen program, ami a profiknak segít - Photoshop például, de annak a használatát sokáig kell tanulni. A Word 2010 már tud ilyeneket -fapados szinten- és a paint is a win7 alatt, de ezekkel nem lesz jó minőségű a kép. Ha komolyan gondolod, akkor áldozni kell rá.
2011. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát.. Sok program van amivel ezt meg lehet csinálni. Én nekem a PhotoShop volt a legjobban hatékonyabb, mert azzal elég egyszerű volt a képet kivágni és másik háttérbe helyezni. :)

De amúgy Gimpet is használhatsz...

2011. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, egyszerű családi képeket szeretnék csak átvarázsolni,tehát nem kell professzionális minőség,de azért élvezhető legyen a kép. Azt gondoltam talán létezik csupán erre a funkcióra készített célszoftver,de úgylátszik nincs ilyen.
2011. júl. 14. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!