Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Game Booster-hez hasonló...

Game Booster-hez hasonló programok vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Game Booster programhoz hasonló programot keresek, ami megtisztítja a gépet amíg futtatom a programot.Azért keresek igazából másikat, mert amikor fent volt a gépemen a Game Booster, pont azokban a hetekben lett a gép is vírusos.Észrevettem, hogy pár nappal a telepítés után letölt mindig egy fájlt, ami teljesen "megkutyulja" a gépet, és szinte elérhetetlen lesz az internet. Kerestem már Google-n is ilyen programokat, szinte nem találtam ilyet egyet se.Aki tudna ilyet ajánlani, azt szívesen kipróbálom, természetesen a Kedves válaszolóknak zöld kezet is adok segítőkészségükért!:-)
2011. júl. 14. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudok neked egy nagyon jót. azt tisztázzuk azért, hogy a gamebooster arra való, hogy háttéfolyamatokat állít le, hogy több memóriád legyen játékok közben, így fps-t nyersz.


Amúgy a valasz: Auslogics Boostspeed. Teljes operációs rendszer finomhangoló program. Minden szemetet, ideiglenes fájlt, sütit töröl, melyek útvonalakat tartalmaznak rólad, böngészési szokásaidról. (ezeket tehát jó törölni) registry karbantartó, memória karbantartó, merevlemez karbantartó, internet optializáló, ez a program egyszerre egy "isten". Enélkül el sem tudom képzelni a gépemet. kb 300%-os teljesítménynövekedést eredményes a használata.

A vírusokról meg annyit hogy: Vipre antivirus védelem - 100% biztonság, és ez tényleg megfog...MINDENT!

2011. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondoltam, hogy FPS növelő legyen, mert egy mai játék már jó ha van 10 FPS-el megy. Egyébként én is VIPRE-t használok, életre szóló licencel:D Köszi, ezt kipróbálom! Megy a zöld kéz, további szép napot kívánok!:-)
2011. júl. 14. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
köszi, neked is.
2011. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2011. júl. 14. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Gboost
2011. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom.Megy a zöld kéz!:-) További szép napot!
2011. júl. 14. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!