Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem ismeri föl az...

Istvan77 kérdése:

Miért nem ismeri föl az operációs telepitő lemezemet a gépem?

Figyelt kérdés
mióta elemet cseréltem a gépemben nem ismeri föl.de viszont a programokat ami rajta van föl ismeri.valamit állitanom kellene rajta.
2011. júl. 14. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mit akarsz. Miben nyilvánul meg hogy nem ismeri fel? Hogyan nem ismeri fel? Elemcserénél resetelt a BIOS, alaphelyzetbe állt. Lehet hogy a bootolás a HDD-re van állítva.Ekkor az operációs rendszer bootol.
2011. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ilyenkor mit lehetne tenni.erröl épp ma halodtm de nem tudom mit kell csinálnom.
2011. júl. 14. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha telepíteni javítani akarod a rendszert akkor a setupban elsődleges bootolásra kell állítani a CD-t.
2011. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
belépsz a biosba--> mielőtt nekiáll elindulni az oprendszer nyomsz f2 vagy esc nem tudom a te gépeden hogy lehet beléni, nyíllal rámész a boot címszóra lemész cd-dvd re ráálsz és + jelet nyomsz vagy enter is működhet. ha nem a biosba lépsz be (nem tudom mi a neve annak) kapsz egy kis ablakot és ott kiválasztod a cd-dvd és arról fog bootolni
2011. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dugd be! :D
2011. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!