Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield Play4free valaki?

Battlefield Play4free valaki?

Figyelt kérdés
Valaki játszott már/kipróbálta a fent említett játékot, és ha igen mik a tapasztalatai, melyik kasztnak mik az előnyei/hátrányai, miben más a játékmint mondjuk a Battlefield 2?
2011. júl. 14. 17:03
 1/5 anonim válasza:
66%

A játék telljes mértékben arra hajaz hogy vegyítse a BF2-t a BFBC2 elemeivel. BF-2 karkand mapon rohangálsz Bad Company 2 fegyverekkel. Egyébként egy ugyan olyan instabil rossz játék mint a Battlefield Heroes.

Ha rámhallgatsz lekapsz egy Steam-et és leszeded a Team Fortress 2-t mivel ingyenessé vált. Szabadon letölthető és a legtökéletesebb free FPS jelenleg. Ha meg van párezer forintod akkor meg vedd meg a Bad Company 2-t ugyan is eszeveszettül nagy élmény a játék. Egyszerűen magáért beszél az a harctéri szabadság amit kínál. Ha segítettem neked kérlek értékeld a válaszomat a kis like gombbal.

2011. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nah nyomtam egy plusszt.


Amúgy sikerült leszednem és kipróbálnom, bár első látásra azért nem vagyok nagyon oda érte, egyrészt ez a mindenért kapsz xp-t téma már a bf heroesban se jött be, meg ott is elcseszte az egészet az hogy vagy 1 évig játszol vmi új fegyverért vagy fizetsz. (Abban meg amúgyis inkább csak néha-néha toltam haverokkal)


BC2-őt eddig csak bétában néztem meg, mikor kijött, csak igazából laptopom nem teljesen szereti a gépigényét.


Meg azért is akartam kipróbálni mert a BF2-ő höz nem volt kedvem lehúzni a patcheket, de azóta már vígan fut az is.


Ötletre mondjuk nekem tetszenének ezek az ingyenes cuccok, ha tényleg azok lennének. (vagy mondjuk olcsó áron beszerezhetőek hogy egy csóró gémer is játszhasson :D...mondjuk a BF2-ő ígyis jó vétel volt)


Na, mindegy, marad egyelőre a 2, aztán várom mit hoz a BF3 :)

2011. júl. 15. 00:13
 3/5 anonim válasza:
700forint 2500founds feltoltod a 2800forintot es veszel egy settet. leszel kb 18-27 szintes beljosz es te vagy a legjobb. en mar egy eve tolom. van 27es engineer,29recon,27assault,28medic es max 5000forintott koltottem ra. nem kel tobb.es az origines jatekok jobbak mind a Steam-esek. a BF3 nagyon jo azt en is meg akarom venni.a Bf4P nagyon jo 20 szint utan elvezetes
2013. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 én a háboru válasza:

Na de áljunk csak meg. Origin kedved olyan mint colos.... Néha néha letörli a karikat aki nagy pénzt tesz be . 5000ft-10000-ft között

bf p4f szar mert kb 1 patch jött ki nem foglalkoznak vele a pénz rendszer botrányos meg a kaszt rendszer is.

WTF?! Miért? Sniper barátunk nem tud 1 lövésből megölni senkit = irreális = damage rendszer 0/10

2 lövés kell minimum fejbe (( szem közé ))

2014. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 én a háboru válasza:
kedves*
2014. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!