Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-en lehet mappákat/pr...

Windows 7-en lehet mappákat/programokat jelszóval védeni? És ha igen akk hogy?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kitől akarod védeni, milyen szinten és milyen hitelesítést kívánsz a hozzáféréshez.
2011. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szüleimnek mániája, hogy ne csináljak több felhasználói fiókot, mert kárt tesz a rendszerben. Ez sztem egy nagyon nagy hülyeség... ezért vannak olyan dolgok (pl.:jelszavak, üzenetek stb.) amikhez nem nagyon kéne nekik hozzáférést adni. Ja meg a tesóim...
2011. júl. 14. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig neked van igazad. Nem tesz kárt az új profil, sőt hasznos, mert legalább lehet magánéletetek.

Ilyen programot nem nagyon tudok, ami neked kellene. Biztonságos, kényelmes és gyors, de keresek.

2011. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én mindent feltudok törni, kivéve, ami elvan hashelve. Gondolom neked is ilyen védelem kellene.

Én úgy tenném, hogy egy egész particót titkosítok el, vannak hozzá super, ingyenes progik. ennek hátránya, hogy ha nem elég a hely az új meghajtón, nehéz szarkodni vele. Úgy hogy keresek még neked programot. A legtöbb kijátszahtó, vagy elkódol rohadt lassan, aztán vissza kódol. Vagy nyomot hagy maga után stb..

2011. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

truecrypt nevű progit tanulmányozd, de el lehet vele rontani a gépet és érteni kell hozzá.

Tudom, te arra vágysz, hogy click a mappára, kér jelszót, ha tudod, akkor megengedni nézni a kódolt tartalmat, anélkül, hogy órákig visszafejtene mindent és nyomot hagyna. Nekem is ilyen kellene, szóval én is várok ilyen válaszokat örömmel.

2011. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!