Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a word-ben egy...

Hogyan kell a word-ben egy szót / mondatott félkörré formázni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Egérrel kijelölöd azokat a karaktereket, amelyeket módosítani akarod. Majd pedig háromféle módon is félkövérré tudod állítani.


1: CTRL+B

2: jobb klikk a kijelölésen/betűtípus - betűstílusnál félkövér, vagy pedig a menükből éred el a Betűtípus menüt.

3. A fenti ikonsorról vagy panelről megnyomod a félkövér-ikont (F betű a képe)


Egy szót gyorsan úgy tudsz kijelölni húzás nélkül, hogy duplán kattintasz rá. Ilyenkor csak a szó kerül kijelölésre, nem csúszik bele fölösleges szóköz

2011. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Először is kijelölöd amit akarsz formázni. Majd Ctrl+B-t nyomsz, vagy keresd meg a toolbaron a vastag B betűt formázó gombot és nyomd meg.
2011. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindketten félkövért olvastunk félkör helyett. Ne haragudj...


Próbáltam WordArtként megcsinálni, de mindegyik alakzatba egyenesen lehet írni (de úgy emlékszem hogy a 2003-as officeban van félkör alakú minta), vagy pedig szigorúan 0°-90°-270° lehet az elforgatása a betűknek.

2011. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi :) a válaszokat olvasva, arra gondoltam, hogy ennyire félre fogalmaztam?!


Megtaláltam, köszönöm!

2011. júl. 14. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!