Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal javithatom...

Milyen programmal javithatom a feltoltesem az utorrent ben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 07:48
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Upload day nad night a program neve. Nem lehet letölteni sehonnan, de egyszerű program - bekapcsolva hagyod a gépedet egész napra, és vársz. Jó program, mi? :D
2011. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen böngésző vagy E-mail kliens: írsz a szolgáltatódnak, hogy szeretnél gyorsabb netet.
2011. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Uccsóhoz hozzátenném, hogy azt azért ne írd le a szolgáltatódnak, hogy otthoni 7/24 seed szervert alakítanál ki a gépedből, mert esetleg beszólnak a szerveknek, és akkor rosszul jársz!!! Am tényleg ha mindig fut az is jó, vagy olyan mennyiséget töltsél le, ami "illik a netedhez"! Zene, játék mehet külső torrent oldalró, ahol nem számolják, filmek meg magyarról!

Gyenge nettel én is csak 1.5 GB-os BDRip-et szedtem, most új nettel szedem a 15GB-os 1080p-t, mert megtehetem, és napi max 4 óra seedel megvan a 2X arány!

2011. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!