Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadnak a játékok...

Miért akadnak a játékok Windows7-en?

Figyelt kérdés

Eddig Windows XP volt a gépemen,de azon nem akadt semmilyen játék.Most feltelepítettük a Windows7-et,de ezen akad minden :S

Nem komoly játékról van szó,név szerint:Counter Strike 1.6,De nem fut OpenGL-ben,és még így is akadozik.

2 magos processzor

2 GB RAM

A többit nemtom h hova van leírva:D ha vlki elmondja akkor leírom.

Szóval mit tehetnék,hogy ne akadjon ez a játék?


2011. júl. 15. 23:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
win xp kompatibilitással próbáltad már indítani?
2011. júl. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szotyi41 ***** válasza:
0%
mielőtt elindítod a gamet zárd be az explorer.exe t mert az Aero is fut a háttérben
2011. júl. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hurikan23 ***** válasza:
100%

"mielőtt elindítod a gamet zárd be az explorer.exe t mert az Aero is fut a háttérben"


Ha elindítja a játékot, akkor lekapcsol az aero, de amúgy sem az explorer.exe vezérli az aero-t, hanem a dwm.exe...

2011. júl. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Úgy olvastam h a 2GB RAM kevés a játékokhoz Win7-en,akkor ezért akadnak szerintem.

2011. júl. 16. 13:02
 5/12 hurikan23 ***** válasza:
100%
Nekem is 2 giga van és nem akad, ott akkor valami más a gond.
2011. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy videó kártya a gond?

5éves a gépem,és videókártyát még nem cseréltem.

2011. júl. 17. 18:43
 7/12 hurikan23 ***** válasza:
100%
Hát az akkor nagyon valószínű.
2011. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Videokártyádat így nézheted meg:

Asztalon jobb egérgomb>Képernyőfelbontás

felugró ablakban "Speciális beállítások"

Rögtön a videokártyád adatai lesznek megjelenítve, ahol a "Dedikált videomemória" lesz a videokártyád mérete.


Egyébként nem hiszem, hogy az a gond, mert akkor már XP-n sem működött volna, meg a Counter Strikenak kicsi a rendszerkövetelménye. Egyébként ha leírod a videokártyád típusát, akkor segítek friss drivert szerezni hozzá.


Ha az se segítene akkor van még pár öltetem, de előbb azt próbáljuk meg.

2011. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A videókártyám tönkre ment,ezért most a régebbi gépemből vettem ki a 128 MB-os NVIDIA GeForce 7300 GS Videókártyát(:D:D:D),de feltettem az XP-t azon ment minden rendesen,FIX 60 FPS volt,most feltettem a Vistát,evvel meg úgy akad mint régen.
2011. nov. 8. 19:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért mert a Vistanak nem elég egy 128 megás kártya arra, hogy még a játékokat is futtatni tudja rendesen.
2011. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!