Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A thunderbirddel ha megnyitom...

A thunderbirddel ha megnyitom a leveleimet, van 130-170 néha több, néha kevesebb levelem, ezek közül kb.2-3 ami az enyém, a többi "undelivered mail returned to sender" című. (minden levél külömböző angol címre menne). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Felraktam a pandát,egész nap szkennelem a területeket vírus után,találok is ilyen 8-9-et néha,mindíg leírtom,erre pár óra mulva ugyanaz a 100 emil..

Az egész úgy indult,hogy kaptam egy hete kb.1-1 angol címről spamot,aztán ezt egyre többször mindíg mástól.Szerintem ezek voltak a vírusosak,és most ezeknek küldene ki a gép.Vagy nemtom.

Arra gondoltam úgy kéne vírust írtani,hogy bekapcsoláskor de nem lép be a rendszerbe.Ezt melyik vírusírtóval tudom megcsinálni?Ja,és csökkentett módba is néztem már.


2011. júl. 16. 00:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Thunderbirdet töröld, aztán ezt az Online Scannert futtasd le. Aztán cseréld le a postafiókod jelszavát a webesen. Ha leírtotta a trójiat, akkor tölts le egy új Thunderbirdet.

[link]

2011. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!