Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépen hol található a...

A gépen hol található a windows movie maker?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találom azt a programot!!!felforgattam az egész gépet de nincs meg!!!hol lehet?az én gépemen nincs ilyen?:O léci segítsetek!!:S:) puszzzzzzzz
2011. júl. 16. 19:22
 1/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Start-->Minden program-->Windows Movie Maker

Windows 7-hez:

[link]

2011. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És elárulnád milyen op. rendszer alatt forgatod fel e géped?

Van op.rendszer, ahol ProgramFiles.. MovieMaker mappa, azon belül az exe, ha már nem tudod a géppel lekerestetni, mert van ilyen funkció is...

2011. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem windows xp-m van!!!épp ezaz h nem találom!!isten a tanúm h nem töröltem ki semmit,és mégse találom!!!:S
2011. júl. 16. 19:37
 4/7 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a válaszokat!!! :)
2011. júl. 16. 19:38
 5/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Start-Futtatás:

moviemk.exe


Normális esetben el kellene indulnia.

Ha nem, hajts végre egy keresést, akár a Total Commanderrel vagy valamivel a moviemk.exe fájl-ra.


ha pedig nincs, akkor nincs. Töltsd le.

2011. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem:) köszönöm!!:D
2011. júl. 16. 19:53
 7/7 A kérdező kommentje:
úúúristeeen!!!:DD Sikerült!!!:D hihetetlen!!!átnyálaztam az egész gépet és nem találtam de most végre megvaaan!!!!:DD te 1 isteeeen vaaagy!!!:DDD
2011. júl. 16. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!