Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Photoshop CS3, hogy...

Adobe Photoshop CS3, hogy kell az árnyalatokat beállítani? A többi lennt! : )

Figyelt kérdés

[link]

Az alábbi linkel próbálom mutatni, hogy mi is a problémám, mert a beállításoknál lehet valami baj! Szóval nem tudom, hogy hol van az az opció, amikor húzok egy vonalat a képen, és a vonal eggyik oldalán a színtónus pl: [fekete, a vonal másik oldalán fehér] de ez lehet több színű is akár, [van kék, barna is, vagy van ilyen szivárvány színű is] csak én ezt szeretném alkalmazni, és probáltam a legjobban illusztrálni, hogy ezt hogy szoktam alkalmazni, de most valamiért nem sikerül.: SS - ha rámegyek a rétegstílusra ott felül, akkor az se olyan, és emlékszem hogy ezek az áttetsző árnyalatok kiválasztása ottvolt a bal felső sarokba. Remélem értitek, hogy mire gondolok.: DD


2011. júl. 16. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A színátmenetre gondolsz? Azt a Színátmenet eszköz (G) képes megcsinálni, te viszont a vonalrajzolás eszközt (U) használod, ami egy sima vonalat rajzol.

Rajzolásnál pedig használd a színmódoknál a Szín-módot a lenyíló menüben (a Normál át/lefesti a réteget, a Szín pedig ráfest a rétegre, így megmarad a tartalom).


[link]

[link]

2011. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz az, a 'G' sokat segített!! Először véletlenül alulról az 5.-re mentem, mert az hasonlított arra az opcióra, amit végül kérdeztem, de kiderült most h mégsem az, hát véletlenül összekevertem! És a segítséget pedig köszönöm szépen! :D
2011. júl. 16. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!