Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyakornok vagyok egy cégnél,...

Juccuss kérdése:

Gyakornok vagyok egy cégnél, és hírlevelet kell készítenem az egyik termékükről, de nem tudom, hogyan és milyen programmal lehet ezt megcsinálni vagy egyáltalán hogyan kezdjek neki? Mi szükséges ehhez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak ötlet:

Néz meg egypár hírlevelet. Már mint kialakítás szempontjából. Jók lehetnek alapnak.

Ha átnézted akkor két dolgot találhatsz bennük. Az egyik txt ( szöveges ) alapon való letöltés a másik html formátum. Gondolom ez utóbbi az érdekes a cégnek. Egy már meglévő alapot kellene gyakorlat képpen átalakítanod pl. egy html felület szerkesztővel. Ha beválik és számodra megy akkor önállóan elkövetni a hírlevelet a minták illetve az ötleteid alapján.

Esetleg neten hírlevél szerkesztésre optimalizált szerkesztő programot keresni. Ha létezik...

2011. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy ilyen html program letöltése és használata ingyenesen történik?
2011. júl. 19. 09:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Az nem jutott eszembe, hogy a cég biztosíthatná a feltételeket!! Magyarán a szoftvert.

Csak egy pl.: [link]

2011. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!