Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lép ki a Spore? (bolti...

Miért lép ki a Spore? (bolti nem letöltött)

Figyelt kérdés

Annó telepítettem a Spore nevű játékot, egész jól működött, de gyakran előfordult vele, hogy kidobott menet közben (a klasszikus Windows hibát észlelt és leáll szöveggel), amit már eléggé untam, na gondoltam újra telepítem, hátha onnantól jó lesz.


Ez annyira "jól" sikerült, hogy azóta el se indul a program, egészen pontosan, amikor indítanám elsötétül a kép, de ahelyett hogy a demó, meg a bejelentkezési képernyő indulna egyszerűen visszadob az asztalra.


Ez mitől lehet? Lehet hogy a gépem nem elég jó a programhoz? Igaz hogy eléggé laikus vagyok, de ahogy meg tudtam állapítani minden rendszerkövetelménynek eleget tesz a gép.


Előre is köszönöm a segítséget.


2011. júl. 18. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

válaszd ki a játék nevét,és megnézi,hogy elfutna-e a gépeden minimum vagy ajánlott gépigényen.

[link]

2011. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, valóban a gépem elavult egy kicsit

:-(


Használni fogom a honlapot

2011. júl. 18. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!