Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen RPG játékot ajánlotok?

Szleipnir kérdése:

Milyen RPG játékot ajánlotok?

Figyelt kérdés
2GHz kétmagos proci, 1GB ram és botrányos videókártya. Beowulf stílusúra gondoltam, az meg is van, csak ahhoz nem elég a vidikártyám. Ötletek? Unatkozom meló után és le akarom vezetni a feszültséget, amit az kelt, hogy BME GÉK-en tavaly ponthatáron vagyok pont-.- (nem értek a számítógépekhez, szóval a leginkább akkor segítesz, ha írsz egy címet és kész) Köszi!:D
2011. júl. 18. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

akkor csak annyit tégy meg hogy letöltesz 1 everest nevű

progit (elég próba verzió is) és leírod a processzorod és a botrányos videokártyád típusát akkor még segíteni is tudunk bocsi ennyi adat nem elég..

2011. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gothic

Gothic 2 + Night of the Raven kiegészítő

Diablo 2

2011. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Beowulf stílusúra gondoltál, akkor nem RPG-t keresel. Amúgy a Gothicot én is ajánlom, az egyik legjobb.
2011. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
22:21, köszönöm, már az is segítség, hogy megmondod, hogyan kaphatok több segítséget!;)
2011. júl. 18. 22:41
 5/7 A kérdező kommentje:

Videókártya: Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family (128 MB)

Proci: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T5600, 1833MHz (11x167)

Ezen adatok többsége pont semmit nem mond nekem, de remélem Nektek segít és ezáltal nekem is!:D

2011. júl. 18. 22:48
 6/7 A kérdező kommentje:
A Gothic emlékszem, az asztali gépemen is elment... De a Beowulf nem szerepjáték?:O
2011. júl. 18. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy a szerepjátékokban általában mindent te választasz pl skilek fegyverek munkák küldetések... sajna a videokártya nagyon gyenge amúgy a Gothic 3 is elmegy The Elder Scrolls III: Morrowind Elder Scroll 4: Oblivion sacred,devil may cry 3 olvass róluk,nézz videokat és ha valamelyik megtetszik go neki (a devil may cry jobban hasonlít a beowulfra mint 1 szerepjátékra) ezek jöttek hírtelen
2011. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!