Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell codecet használni?

Hogyan kell codecet használni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 13:59
 1/5 anonim válasza:

Olvass utána! Ajánlom ezt az oldit: [link]


Na de hogy ne legyen az, hogy OFF-olok, inkább leirom: Először is legyen feltelepitve egy videó&hanglejátszó progi.Majd letöltessz egy tetszőleges kódek packet, gondolok én a K-Lite-ra, a FFDshow mpeg-4 video decoder-re stb. majd telepited. Ezután élvezettel nézheted videóidat, hallgathatod zenéidet és egyéb hangfájlt. Ennyi lenne.

2011. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
Kicsit bővebben... Mondjuk mire akarod használni?
2011. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van egy film amire azt írja ki, hoigy this video is encrypted please download the codec from infoavi.com, de ez nem létezik, leszedtem egy codec packot de nem tudom használni :(
2011. júl. 21. 20:50
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Sokkal kevesebb fejfájás fog érni, ha olyan lejátszót használsz, ami beépített codeketet használ, mint pl. a VLC vagy a GOM Media Player..
2011. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már próbáltam, nem működik :(
2011. júl. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!