Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linkelnétek nekem olyan...

Linkelnétek nekem olyan videószerkesztőt, ami képkockákra felbontva jeleníti meg a videót? A többi lent.

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy ezekből a képkockákból „fényképet” lehessen csinálni, és lehetőleg felismerje az mp4 videókat (nokia c7 ről) . Azaz képformátumban jó minőségben egy egy képkockát el lehessen menteni. Jó ingyenes is csak ennyit tudjon.
2011. júl. 19. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nemtudom mennyire akarsz pontos lenni. ha csak "nagyjából", vagy elszórakozgatnál a pontossággal, akkor a VLC lejátszóba épített fényképező mód is bőven megteszi.
2011. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A pontosság fontos lenne. Az any dvd konverterrel próbálkoztam, de az nem kockázza ki, csak gyorsfotót enged. Amúgy villámokhoz kellene, s ott számít a pontosság.
2011. júl. 19. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Avidemux

Kikockázható,bmp,vagy jpeg formátumba menthető.

Ingyenes.

Szerintem ezt keresed......:)

2011. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
villámokat hosszú expoval készíts (: Egy fényképezési technika. Utánna kis szűréssel, a hatalmas felbontású, tökéletes minőség képet láthatod magad előtt :)
2011. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
telefonon nincs hosszú expo, hacsak átvitt értelemben nem nevezzük annak a videót. Amúgy találomra fotózva is szép fényképeket lehetett kimenteni, de biztos lehetne jobbat is. Ok nem egy tükörreflexes minőség, de nagyon korrekt így is.
2011. júl. 20. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!