Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baj a gépemmel? Mit tegyek?...

Mi baj a gépemmel? Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vannak nagyon sok játékaim de szinte egy sem indul el mert kéri a directx 9.0-t windows 7 van a gépemen és feltelepítettem a directx 9.0-t de még mindig azt kéri vagy pedig ezt írja(a Bagger Simulator 2011ről van szó):Can't open DirectX device

mit tanácsoltok mit tegyek??


2011. júl. 20. 09:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
egyébként én értek hozzá de mint az előbb írtam még a windows 7-ben kezdő vagyok de az xp-hez jobban értek de nem tudom hol kell megnézni a videokártyát mert mint mondtam még most tanulom a windows 7-et annyit tudok hogy a márkája: ATI
2011. júl. 23. 08:03
 12/14 A kérdező kommentje:
egyébként én ezekhez a dolgokhoz jól értek csak ehhez a directx dologhoz vagyok hülye
2011. júl. 23. 08:14
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt fenn win7, de már nem emlékszem, hogy mit, hol kell keresni. Itt van egy link, ezen sokmindent megtudsz a win7-ről. [link]

Ennyit tudtam segíteni.

2011. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
KÖSZI:) RENDES VAGY!!
2011. júl. 23. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!