Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van erre link valahol a neten...

Max9009 kérdése:

Van erre link valahol a neten mert én nem találtam?

Figyelt kérdés
Tiger Woods PGA Tour 2002 Pc Game-et szeretném letölteni de nincs fent torrentoldalon.
2011. júl. 20. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

1. lépés: nyitsz a böngésződben egy új oldalt;

2. lépés: beírod az új oldalba hogy www.google.hu

3. lépés: beírod a googlebe hogy Tiger Woods PGA Tour 2002 Pc Game torrent letöltése.

4. lépés: kiválasztod a neked jót

5. lépés: letöltöd

6. lépés: megnyitod pl.: utorrentel

7. lépés: vársz

8. lépés: telepíted

9. lépés: játszol

10. lépés: nyomsz egy köszönöm gombot nekem :)

Egyszerűbben nem tudtam volna leírni

2011. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát kedves második válaszoló nagyon szépen köszönöm de hihetetlenül hülye vagyXD Googla a barátom de google-ról nem lehet elérni csak a demot:) Mert ugye nincs free download link mert jogvédett:) további jó okoskodást:D
2011. júl. 20. 19:52
 4/21 anonim ***** válasza:

Ha tudnád a Google-t használni, azt is tudnád hogy megfelelő kulcsszavak beírásával a kereső kiadja a nem jogvédett tartalmakat megosztó oldalakat is. Ott van a keresőkifejezések között például a torrent, vagy warez kifejezés, vagy torrentoldalak, és adatmegosztó tárhelyek neve. Ha ezeket beszúrod a keresés során a játék neve mögé, egyből olyan találatokat kapsz amivel ingyen tudsz letölteni jogvédett tartalmakat is, a Google segítségével.


Attól még hogy erről esetleg nem hallottál, és valaki erre felhívja a figyelmet, még nem feltétlenül a válaszoló lesz a hülye. Mert akkor rád is lehetne joggal mondani, hogy hihetetlenül hülye vagy, mert ezt sem tudod, meg utána száz ikszdét írni...

2011. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ja és még valami:) Nem értem minek válaszol ezen az oldalon a sok senki aki nem tud konkrét válaszokat.Én csak akkor válaszolok ha tudom a választ, hisz ez az oldal ezért van, és nem azért hogy a kockák ki éljék magukat vagyis nemi életüket, hisz ez nekik a kielégülés, hogy nagyon okosakat írnak és azt hiszik vicces.

Ma már másodszor írom ki ezt a kérdést, és mindkétszer volt 2 hülye aki válaszolt, de feleslegesen. Szintén kaptam 2 linket ami semmire nem jó hisz ott nincs a játék, először meg kellene nézni hogy mit küldtök!

Na ez jól esett:)

2011. júl. 20. 20:01
 6/21 A kérdező kommentje:

Tudom használni a Google-t:) De a játék nincs fent de ha ennyire okos vagy akkor miért nem találtad meg nagy király? Ja és --->XDXDXD

Nem okoskodni kellene hanem normálisan használható választ adni, és nem ugatni, ha valamit nem tudsz akkor ne is válaszolj rá, én olyan embert, embereket kérdeztem akik tudják a választ, és nem nímandokat;) Szóval légy szíves máshol éld ki magad, mert nincs kedvem ilyenekkel mint te vitatkozni főleg nem neten, bocs de ez nem az én szintem:)Szép estét!

2011. júl. 20. 20:05
 7/21 anonim ***** válasza:

:))


Mert segíteni jó !!

Parancsolj :) [link]


klikk a torrentra

2011. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

2 odik hülyétől :D

most nézem halott a torrent :(

2011. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm power!!!


Nem igen figyeltem de remélem nem téged oltottalak de ha igen, akkor elnézést, belátom igazad volt.Ma amúgy is ilyen napom van.Kösz még1x!

2011. júl. 20. 20:29
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen látom, de ezt már én is megtaláltam egyszer:( ez reménytelen lesz szerintem.....
2011. júl. 20. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!