Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen sorrendben vannak?...

Max9009 kérdése:

Milyen sorrendben vannak? (Simsfüggők előnyben)

Figyelt kérdés
Letöltöttem a sims 1-et, ennek vannak kiegészítői, de milyen sorrendben adták ki őket? mi a sorrend? És a kiegészítők azok külön álló játékok vagy csak beépülnek?
2011. júl. 21. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A kiegészítő attól kiegészítő, hogy az alap dolgokat egészíti ki, önállóan nem képes működni.


[link]


A linkben dátum szerint vannak felsorolva a kiegészítők

2011. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


De lehet rosszul tettem fel a kérdést, én arra gondoltam hogy a kiegészítővel, külön is lehet játszani, vagy a kiegészítő csak cuccokat tesz bele a játékba?

PL: Medal of Honor Allied Assault az alapjáték és a kiegészítője a Spearhead de ezzel külön lehet játszani külön storyja van. Na valahogy így akartam kérdezni:)

2011. júl. 21. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Sims esetében a kiegészítő az alapjátékra települ rá, és ahhoz ad plusz dolgokat. Ha nincs fent az alap, a kiegészítő nem indul el, de még önállóan telepíteni sem lehet mert egyből azt keresi hogy hol az alap játék és leáll ha nincs.


A The Sims sorozat így néz ki:


PC-kiadások:


alap játék: The Sims

(csak vele képes futni: Livin' Large · House Party · Hot Date · Vacation · Unleashed · Superstar · Makin' Magic)


alap játék: The Sims 2

(csak vele képes futni: University · Nightlife · Open for Business · Pets · Seasons · Bon Voyage · FreeTime · Apartment Life · Stuff packs)


alap játék: The Sims 3

(csak vele képes futni: World Adventures · Ambitions · Late Night · Generations · Pets · Stuff packs)


The Sims Medieval

2011. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2011. júl. 21. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!