Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játék volt a régi gépemen?

Milyen játék volt a régi gépemen?

Figyelt kérdés

Kb. 7 évvel ezelőtt kaptam egy nagyon, de nagyon régi gépet.

Az biztos hogy IBM volt, és az is hogy windows volt rajta, de azt nem tudom hogy melyik, de nagy eséllyel az 1.Német nyelv volt rajta.És az lenne a kérdésem, hogy mi a neve annak a játéknak, amin egy űrhajóval le kell szállni a hold felszínére.És még az, hogyha még meg lenne a gép, akk. érne v.mit?


2011. júl. 21. 18:29
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy tudom mire gondolsz.. Véletlenül nem az, hogy a holdon van egy kör és abba kell beleirányítani az űrhajót!? És az egész játék erről szól. 2D grafikával
2011. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csináltam egy képet róla paintal:

[link]

Nem teljesen így nézett ki, de v.mi hasonló volt.Elnézést a tehetségteleségem miatt.

2011. júl. 21. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

A játék nevét nem tudom

de a ROMFACT cd ken volt rajta

üdv:)

2011. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a régi gépeden egy jó játék volt.
2011. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1 év elteltével azért sikerült megtalálnom. A neve lunar lander. És ez idő alatt azt is sikerült kiderítnem, hogy win 3.1 volt a gépemen.
2012. okt. 6. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!