Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a legfrissebb MSN-t?

Figyelt kérdés

Szevasztok!


Szóval az a gondom hogy letöröltem a régebbi MSN-t mert nem működött (9.0) mert nem tudtam bejelentkezni már nem tudom hogy miért. Szóval letöröltem a Windos Live Essentials-t vagy mit és most nem tudom feltenni a legfrissebb MSN-t olyan hibaüzenettel hogy nem Win32 alkalmazás. Próbáltam a webes telepítőt annál írta ki ezt. A teljes telepítőnél meg azt hiszem semmit nem csinált. Nyomtam hogy futtassa de semmit nem hozott elő.


2011. júl. 22. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha Windows XP rendszerről van szó, akkor azért nem lehet telepíteni, mert a legújabb Windos Live Essentials nem támogatja már azt a rendszert.

XP-re a legújabb a 2009-es verzió, amit innen lehet letölteni: [link]

2011. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Óóó kösznöm a választ :).
2011. júl. 23. 13:47
 3/5 anonim válasza:
Hüüü ez számomra is nagyon hasznos válasz volt!!Én is köszönöm szééépen!!:))
2011. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsó válaszoló voltam,örültem hogy müködni fog..mert elkezdte telepiteni..de nekem még most is azt irja hogy nem win32 alkalmazás :( Kérdezö neked jó lett ??
2011. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Őőő igen nekem teljesen jó lett. Talán próbáld meg másik kompatibilitási módba elindítani vagy valami.
2011. júl. 31. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!