Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem indítja el a filmet...

Rajmi97 kérdése:

Mért nem indítja el a filmet a Divx? Az írja ki hogy unsupported format This video is in an unsupported format and cannoct be played without istalling additional DirectShow Filters

Figyelt kérdés
egyszerűen normálisan elindítom és ezt írja ki pedig divx plus formátumos a videó... segítsetek léci.
2011. júl. 22. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy codek pack megoldja a problémát.

Tölts le a "K-lite Codek Pack" -ot, telepítsd és indítsd újra gépet.

2011. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hallod megcsináltam felraktam ezt a codeketis... újraindítottam a gépet és az ikonja a videónak divxes volt most meg vindows media playeres lett és porbáltam elindítani divxbenis de nem ment és media playerbanis és még winampbais meg egy másikba is egyikben sem ment de amúgy megint ugyanezt írta ki... és csak ennél az egyik filmnél a többinél nem és fontos mit tegyek?
2011. júl. 22. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!