Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jelenik meg rosszul a...

Miért jelenik meg rosszul a Windows Live Messenger 2011? (KÉP lent! )

Figyelt kérdés

[link]


Bár lehet, hogy nem nagyon látszik a képen, de több helyen elcsúszva, pixelesen jelenik meg a messenger. Mivel tudnám orvosolni a hibát?

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 22. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, ilyennel se találkoztam még. Lehet, hogy a videokártyáddal van valami, vagy tényleg ekkora hulladék a WLM 2011.
2011. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, a régebbi verzióval nem volt gond. Az új meg az asztali gépen szépen megy, ezért gondoltam, hogy felteszem a laptopra is. Ez egy Fujitsu Siemens Esprimo V5515, videókártyája egy nem túl erős Sis Mirage 3+

De eddig más nem panaszkodott rá, igaz a Windows Aeronál többre nem nagyon képes.

2011. júl. 22. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy laptop-videokártyától ne is várj többet, mint az Aero futtatását. A driverek fel vannak telepítve?
2011. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem várok többet :) És igen fenn vannak a driverek...
2011. júl. 22. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Videokártyán memóriahiba első ránézésre. Máshol is jelentkezik a gond?

Garanciális még a géped? (Ha igen, akkor küldd el a szerviznek)

2011. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, máshol teljesen oké minden. A videokártyának a ramból van leosztva 256 mega, de ha a ram hibás lenne, akkor szerintem rövid időn belül elkékhalálozna. Garancia már nincs, ez egy 2007-es vagy 2008-as laptop.
2011. aug. 23. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha máshol nem jelentkezik ez a szemetelés, akkor lehet, hogy szerencséd van, de ha igen, akkor az előző kommentem érvényes és videókártyamemória-gond, független attól, mennyit, hova és hogyan osztasz le. 4 év körüli laptopnap meg megköszönheted, hogy eddig is ment. :-)
2011. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, hogy miért pont ennél a programnál? a 2009-es MSN-nel semmi gondja nincs, meg hát máshol sem jelentkezik...

Én még driverre gondoltam, az nem lehet?

Mert sajnos ehhez a videokártyához hivatalosan nincs W7 driver és most a Vistás, 2007-es driver van rajta, újabbat nem találtam...

2011. aug. 24. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!