Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feliratszerkesztés így lehetsé...

Feliratszerkesztés így lehetséges?

Figyelt kérdés

Két feliratot tudok egyesíteni. Letöltöttem egy filmet, ami egy részes, de feliratot nem találtam hozzá csak két részeset. Meg tudom azt oldani, hogy összetegyem őket?


Már rengeteg feliratszerkesztő programot letöltöttem, de nem sikerült. Kérlek segítsetek!!!


2011. júl. 23. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezzel menni fog >>> [link]

Előfordulhat csúszás, akkor sajnos macerás dolgok jönnek...

2011. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik film ez?
2011. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A film: Beyond Borders
2011. júl. 23. 09:30
 4/8 A kérdező kommentje:
De onnan hogy tudom letölteni?
2011. júl. 23. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, összefűzhetem éppenséggel...
2011. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok! Utolsó hozzászólónak: rendkívül figyelmes és nagylelkű vagy. Nagyon hálás lennék érte ha összefűznéd őket. Én letöltöttem a programot. Meg is találtam a felirat egyesítése opciót, de amikor hozzáadom a második rész feliratát és a fűzés gomra kattintok, kíirja, hogy adjak még hozzá feliratot és egyszerűen nem csinál semmit. Tudom, nagyon ügyetlen vagyok, de mit kell ilyenkor csinálni?
2011. júl. 23. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Innen letöltheted.

*****


Ha a második résztől csúszik, akkor rá kell kicsit gyúrni az SW-re, a leírásban van rá utalás, mit kell csinálni...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!