Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne megoldani,...

Hogyan lehetne megoldani, hogy mikor egy játékban forgatom a kamerát, az ne késsen?

Figyelt kérdés
Már régóta megvan ez a problémám, és van mikor nem csinálja, de pl. online játékokban mikor sokan vannak körülöttem megint csinálja. Nem akad, az FPS szám is stimmel, de néha a kamera mozgatással együtt az animáció is késik. Olyan is elő szokott fordulni, hogy mikor a karakter lépne, az animáció kicsit belassul és hirtelen előrébb rakja a karakter lábát, illetve mozdulatsorokat is kihagy. Lényegében a baj inkább az lenne, hogy a kamera nem követi pontosan az egeret. Elkezdem fordítani, el is indul de nem azonnal. Ez csak azért idegesítő mert mikor megállítom az egeret, a kamera még éppen forog és legtöbbször túlmegy azon a nézeten, amire szerettem volna beállítani. Nem lehet ezt valahol megoldani? Mégegyszer mondom, hogy az FPS szám stimmel, de így olyan mintha akadna :S
2011. júl. 23. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínülag magas a pinged ezért laggol. A szerver és a géped közötti kommunikáció lassú. Ez lehet a szerver gyengesége vagy a nagy távolság miatt is, de lehet a szolgáltatód/lakhelyed kiépítettsége miatt is szerintem.
2011. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mégis mennyi lenne az ideális ping?
2011. júl. 23. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
50 vagy kevesebb már elég jó, de 100 alatt is még élvezhető szerintem
2011. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ez a baj, kipróbáltam. Normál felbontásban rossz. Ha leveszem kicsire akkor nem mindig csinálja (ilyenkor már nagyon ritkán és nem annyira). Azt még megértem ha akad, de 30-40 fps el viszi, csak ezek késnek és élvezhetetlenné teszik a játékot. Nem lehet valahol a videókártyánál ezt kivenni, vagy v mi?
2011. júl. 23. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!