Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a számítógép...

Mi történt a számítógép memóriájával?

Figyelt kérdés

Délután még volt több mint 20 GB szabad memória a C meghajtón (a 100-ból), és aztán elkezdtem torrentezni, és le akartam tölteni egy 7 GB-s DVD-t, meg egy 1,5 és egy 1 GB-s file-t is. Az utolsó 2-t le is töltöttem, aztán töröltem mindkettőt a gépről. A 7 Gb-st kb 30%-ig töltöttem, de félbeszakítottam, aztán azt is töröltem a gépről, a torrentet is, az addig letöltött mappát is, mindent.

És ennek ellenére mikor megnéztem a Saját gépben a memóriát, azt láttam, hogy még mindig megy lefelé a memória, 9 Gb-ról 6 GB-ra csökkent, pedig akkor már mindent töröltem a torrentből....

úgyhogy nem értem mi van itt, ha valaki tud segítsen mert kétségbe vagyok esbe... köszönöm.


2011. júl. 23. 21:45
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

A lomtárból is kiürítetted?


(Egyébként meg a memóriát nem keverjük már, a számítógép háttér tárolójával, mert jobb helyeken ezzel simán a nevetség tárgya leszel.)

2011. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bocs..


igen ürítettem a lomtárt...


+lefuttattam a piriform defagglert és azt írta ki hogy a C-n a 46t%-a töredezett...

2011. júl. 23. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
szar a vindóz, az van.
2011. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem memóriának hívják, gyakorlatilag végig hülyeséget írtál össze-vissza.
2011. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kössz ezt a nagy segítséget, látom nagyon érdemes ide írni....
2011. júl. 23. 23:08
 6/7 A kérdező kommentje:

TEHÁT



Délután még volt több mint 20 GB szabad terület volt a C meghajtón (a 100-ból), és aztán elkezdtem torrentezni, és le akartam tölteni egy 7 GB-s DVD-t, meg egy 1,5 és egy 1 GB-s file-t is. Az utolsó 2-t le is töltöttem, aztán töröltem mindkettőt a gépről. A 7 Gb-st kb 30%-ig töltöttem, de félbeszakítottam, aztán azt is töröltem a gépről, a torrentet is, az addig letöltött mappát is, mindent. És a lomtárból is.

És ennek ellenére mikor megnéztem a Saját gépben a szabad területet, azt láttam, hogy még mindig megy lefelé a szabad terület a C meghajtón, 9 Gb-ról 6 GB-ra csökkent, pedig akkor már mindent töröltem a torrentből.... EZ TÉNYLEG ÍGY VOLT !!!!

úgyhogy nem értem mi van itt, ha valaki tud segítsen mert kétségbe vagyok esbe... köszönöm.


Csak hasznos válaszokat illetve SEGÍTSÉGET várok.

2011. júl. 23. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:

A szabad hely pedig nem tűnik el magától.

Nézz körül, mi foglalja el... erre nagyon egyszerű módszer a Total Commanderben a Space nyomogatása...

2011. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!