Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb vírusirtó...

Melyik a legjobb vírusirtó program?

Figyelt kérdés
Nekem avastom volt, sokan NOD32őt mondanak, nem tudom eldönteni. Viszont tudom hogy kettő meg ütheti is egymást. Úgyhogy szeretnék kérni egy vírusirtót, meg egy ilyen spam-osat is ha lehet, azt mondták hogy 2őt így fel lehet rakni! Az Advanced System Care-t majd felrakom úgy külön, az nem zavar bele gondolom! : )
2011. júl. 24. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security. Ugyanazok gyártják, mint a NOD-ot csak ebben van tűzfal, kémprogramirtó, meg spam védelem is, szóval teljeskörű védelmet nyújt, nem kell mellé mást felrakni. Az ingyenesek közül meg az Avast-ot ajánlom.
2011. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 10inchhero ***** válasza:
hát nekem volt NOD32 de nem vált be. Ajánlom a Spyware Terminatort, ingyenes és teljesen korrekt. Annyi, hogy az alap progi csak spyware, de van vírusírtó is hozzá és nekem úgy teljesen jól megy. Nem lassítja be annyira a gépet, de megtalál mindent
2011. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, a válaszokat köszönöm szépen, utánuk nézek! ;]
2011. júl. 24. 10:00
 4/8 anonim válasza:
nCore-n legtöbben az ESET NOD32 Antivirus-t töltik, így gondolom az is a legjobb, eddig még nem volt vele bajom :D
2011. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kaspelsky, ha jól írom a nevét.a
2011. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha fizetősre vágysz: ESET vagy sokan esküdnek most a Kasperskyre is.

[link]

[link]


Ingyenesek közül legjobbak: Avira, Avast, AVG, sőt, eredeti windows7 mellé Microsoft Security Essentials is elég.

[link]

[link]

[link]

[link]


Ingyeneseket érdemes kiegészíteni tűzfallal, bár a win7-nek elég jó, maradhat magában is.

Ingyenes tűzfalak: Comodo és Zonealarm

[link]

[link]


Illetve Malwarebytes Anti Malvare lefuttatása heti 1szer, remek malware irtó.

[link]


Ami még jó jöhet, és a böngészőket védi, és spyware-ek ellen van kitalálva: Spybot Search & Destroy

[link]


Vírusírtók közül egyet választasz, szerintem mindegyik jól véd, főleg ha ésszel gépezik az ember, ha meg nem, akkor az FBI tűzfala sem véd meg :D


lényeg: 1 vírusírtó + 1 malware irtó + esetleg tűzfal.

2011. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! :D
2011. júl. 24. 11:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kb 2 éve használok Kaspersky-t semmi probléma nincs vele teszi a dolgát, de ha ingyenest szeretnél akkor Avast!
2011. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!