Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van OPEN GL ehhez a videókárty...

Max9009 kérdése:

Van OPEN GL ehhez a videókártyához?

Figyelt kérdés

Hát amiről szó lenne az kb 4-5ezer éves videó kártya:

Trident Video Accelerator Blade 3D/Pro Media :D:D

Ehhez ha valaki tud konkrét linket az nagyon megköszönném:)


2011. júl. 24. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg van hozzás

frissíts drivert:

[link]

2011. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi de ezért fizetni kell meg regisztrálni. Nekem a Open Gl linkje kellene hogy csak simán letöltés telepítés legyen:) De azért köszi:)
2011. júl. 24. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
az OpenGL nem egy külön program. Nem lehet külön letölteni és telepíteni. Az ilyen jellegű hibákat a driver és a directx frissítésével lehet orvosolni
2011. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, de nem ez volt a kérdés:) 1. az open gl az egy program kiegészítő tehát le lehet tölteni csak közvetlenül beépül;) 2.Választ írtál volna nem kioktatást még azt mondom oké 3.8mb 10éves kártya szal ezt nem engedi frissiteni viszont open gl van hozzá mert már volt fent mielött újra telepitettem ezt a gépet. 4. Valaki ha tud akkor adjon linket:) köszönöm:)
2011. júl. 25. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:

magát az opengl-t nem lehet letölteni... az opengl egyfajta programozási nyelv, aminek a lényege grafikus kártya kezelése és a háromdimenziós grafika programozása.

nem tudod letölteni majd telepíteni... mint már írtam, az ilyen jellegű problémák a driver és a directx frissítésével orvosolhatók.

Ha netán te is utánaolvasnál és egész véletlenül megfogadnád a tanácsomat, akkor innen le tudod tölteni a drivert: [link]

2011. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!