Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe After Effects-ben mijen...

Adobe After Effects-ben mijen formátumban kell renderelni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
akárhogy renderelek mindig rossz minőség jön ki van akadozik és nem tudom hogy hogy kéne és még azt is kérdezném hogy ha másik programmal vágok és ezzel efekteket csinálok akkor csak azt a video snitett importáljam be és arra efektezzek amejiket akarom és azután még be a vágo progiba vagy amiután összevágtam az egész filmet azután tegyem be?mert a szerkesztés már megyeget csak ezekkel vannak gondjaim de amugy szinte csak lövöldözéses efekteket csinálok vele. előre is köszi
2011. júl. 24. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Ezeket az analfabétákat tenyésztik valahol, vagy honnan jön ez a sok ijenmijen szerencsétlenség?
2011. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért az is durva, hogy mindenki hozzájut egy ilyen profi programhoz.

Ha nem tudod kezelni, miért ezt használod. Egyébként meg idővel úgyis megtanulnád magadtól is.

http://www.youtube.com/watch?v=WQaEvA-y-rA

2011. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mondom hogy a szerkesztés már jól megy és nem vagyok teljesen hülye de akárhogy renderelek nem jó!
2011. júl. 25. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj rendelned.

Le is töltheted! Az ingyen van!

(Már mint nem a próbát!)

2011. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Áki megmondja a tutit......:D
2011. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mit tölthetnék le??
2011. júl. 27. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
A programot amiről beszélsz!
2011. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!