Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állítsam be a Hypercam2...

Hogyan állítsam be a Hypercam2 -öt h folyamatosan vegye föl a videót?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott van hogy terület kijelölése...kijelölöd a felvenni kívánt terültet és alul rákattintasz a "felvétel" gombra...addig fogja venni a videódat amíg rá nem nyomsz a "leállítás" gombra..szintén alul találod majd.

Lehet ablakokat is felvenni az "ablak kijelölése" gombra kattintva...

2011. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szotyi41 ***** válasza:

1.esnek de b a l f a s z vagy

kérdezőnek nekem is ez a gondom de sztem ezt nem lehet megoldani csak úgy ha kisebbre állítod a screen idejét.

mert aki az gondolja hogy ez a progi videóz az naon téved!

a beállított időközönként fotóz majd összeállítja a képet.

(tipp: állítsd kissebb méretre a géped és kissebb lesz a fájl) szóval ezt az egészet úgy lehet beállítani hogy a fotózás közti időt megrövidí

2011. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló nagyon bunkó volt az 1-vel...

csak szólok hogy ezért fel is jelenthet..azaz kitiltanak az oldalról....

mind1 te tudod mit vállalsz el ha helytelenül commentelsz...magánügy..de nem kéne ilyen barbár módjára, kultúrálatlanil írni...

2011. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt akartam mondani...

Elég bunkó a 2. válaszoló..azért mert ő tud...nem kell leócsárolni a másikat..aki szintén segíteni próbál...

elég sajnálatos így is hogy ilyen helytelenül tudod csak kinyílvánítani a véleményedet...

az ilyenek megérdemelnék tényleg hogy azokat akiket szidalmaznak...feljelentsék..-.-

2011. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!