Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas Pro 9-et honnan...

Sony Vegas Pro 9-et honnan tudnék letölteni MAGYARUL? (ingyen)

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Torrent, vagy warez. Google a barátod.

G.

2011. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez aztán a normális válasz -.- ...
2011. júl. 26. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Na, most meg mi a probléma?

Leírtam, hogy mit keress, és hogy hol.

Mi kell még? Szambázzak is neked egy felhőkarcoló 55. emeletén? Vagy mi?

Gondolkodj!

Nem fogok helyetted keresgélni, erre vagy te.

G.

2011. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én csak linket szerettem volna,de m1...

és nem írok többet.

2011. júl. 26. 15:49
 5/6 anonim válasza:
71%

Most mit kell bunkóznod? Gondolod ha nem keresett volna rá, akkor kérdezte volna? Mondjuk én is eddig a Google-ben kerestem, vért izzadva de megtaláltam: [link]

Nagyon nehezedre esett volna, mi.

2013. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #5! Nekem kb. 30 másodpercig tartana belinkelni a programot. Viszont:

Egyrészt hiába keresgéltél sokat vért izzadva, annyira együgyű vagy, hogy sikerült belinkelned egy magyar kezelőfelületet a Sony Vegashoz. Ha valaki Ferrarit akar venni, akkor nem kormányborítást kéne linkelni! :)

Másrészt a kedves kérdező lopni akar. Én pedig úgy vagyok vele, hogy aki lopni akar, az legyen annyira fifikás, hogy meg tudja oldani, a'la Danny Ocean! Szóval ha nem jut el odáig, hogy utána olvas a warez és torrent működésének, aztán felkeresi a legnagyobb nyílt torrentoldalt majd pár óra alatt lekalózkodja a dolgot, akkor NEM érdemli meg!

Ez van, sajnos ilyen szemétláda vagyok. Mondanám, hogy egyszer majd rájössz, hogy mi értelme van ennek, de az hülyeség lenne, úgysem fogod megérteni.

...és jöhet a mínusz! :)

G.

2013. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!