Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Formatálni hogyan kell a...

Formatálni hogyan kell a számítógépet?

Figyelt kérdés
Le tudnátok írni nekem, hogyan tudom formatálni a számítógépem ? Illetve, h. mik azok a progik, amelyek szükségesek lesznek, h. a formatálás után működőképes állapotba hozzam a gépet? Illetve honnan tudom ezeket megszerezni ? Köszi szépen a válaszokat előre is !
2011. júl. 26. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem tudod, hogy hogyan kell, akkor nem is biztos, hogy kell az neked, illetve jobb ha nem is csinálod.


Egyébként számítógépet nem lehet formatálni, max. adathordózók egy csoportját.

2011. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Telepítő CD-ről tudod megformázni a gépben levő merevlemezeket, és egyúttal feltelepíteni az operációs rendszert, ami azután működtetni fogja.

Az operációs rendszer legyen:

Windows 7, ha van benne egy gigabájt memória

Windows XP, ha nincs benne

és Ubuntu, ha ki akarsz próbálni egy új rendszert.

A memóriáról szóló adatok benne kell, hogy legyenek a géppel jött papírokban. Ha nem találod, akkor tegyél fel XP-t.

2011. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!