Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami jó tisztító programot...

Valami jó tisztító programot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam az advanced systemcare -ról.Hát le is töltöttem. Szép szavakkal fogalmazva szétb@szta a gépem. Hozzáteszem h windows7-em van. Apumnak szintén felinstalláltam,neki meg gyönyörűen helyrehozta -.-(neki xp-je van).

Régebben Ccleaner-em is volt. Problémát nem okozott,de változásokat sem vettem észre.


2011. júl. 26. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig az Advenced System Care 4.01-et ajánlom én is.Az egyik legjobb.(neten keress hozzá 1 serialt és írd be,így sokkal hasznosabbÉn is Win 7-et használok(ultimate x 64) és csak javított rajta.
2011. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De még ajánlom ezeket is,a végképp nem jó az AWC.

*****

WinMend System Doctor,

*****

*****

vagy talán ez,de még nem próbáltam:

[link]

itt 1 hasonló progi mint a CCleaner..na nekem ez b.szta szét 1 kicsit a gépem..

[link]


Nézz körül itt.Sok progi tesztekkel:

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magától egy tisztító sem fogja a gépet elszúrni. Figyelmesen kell használni.
2011. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Advenced System Care 4.01 nekem is csak javított a gépemen win7 ultimate semmi kárt nem csinált benne. Szépen helyre rakta. Csak ajánlani tudom.
2011. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én ezt nem értem. Hogy a fenébe lehet h nektek szépen helyrehozta,nekem meg tönkretette? Nekem is ultimate x64 van. 2x is lefuttattam alapos tuning-gal(nem egy nap) és minden alkalom után lelassult az egész gép,pedig nem állítottam át rajta semmit:S Ti valamit átálítotatok benne?
2011. júl. 27. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!