Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul se a SP se MP...

Miért nem indul se a SP se MP a COD2-ben? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem a cod2-t. Volt a csomagban patch, magyarítás, text, iso fájl, exe fájl. Az iso-nak csináltam egy virtuális meghajtót daemon tools-al. A meghajtóra rákattintottam és elkezdte telepíteni a játékot. Kérte a cd key-t hát netről néztem 1et. El is fogadta és feltelepítette. Utánna patch-et is feltettem meg magyarítást is. Az exe-t ha futtatni akarom ezt írja: "Az alkalmazást nem sikerült elindítani mert mss32.dll nem található. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát" Jóvan hagytam a ...-ba. El akartam indítani a SingleP-t, és feljött az avast hogy zárt környezetben nyissam meg. Kipróbáltam zártban meg normálban is de nem indul el, fel se jön semmi. A multiP-nél: kattintás után ezt írja ki: "RUN IN SAFE MODE? It appears that call of Duty(R) 2 did not quit propely the last time it run. Do you want to run the game is safe mode? This is recommented for most people. It will change your system settings but not your controls" Itt ha mégse-t nyomok kilép. Ha igen-re vagy a nem-re kattintok akkor bejön a képernyő közepére a cod2-s kép. Azután kiírja: DirectX(R) encountered an unrecoverable error. Check the DirectX(R) FAQ for possible solutions. Ezt csak le okézni tudom és bezár az egész. Mi a teendő?
2011. júl. 27. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

azért, mert amit letöltöttél abból vagy hiányzik a fájl, vagy sérült...

Megoldás-->VEDD MEG! 2000 Ft-ért megkapod..

2011. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 koko23 válasza:
Ha megveszed akkor se JÓ nekem is megvan igazilemezbe és ugyan ez a baja
2011. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!