Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valki segítene a torrent...

Valki segítene a torrent letöltéssel?

Figyelt kérdés
Szóval, eléggé szőke vagyok a számámítógépes dolgokhoz, és torrenttel letöltöttem a sims 3-at. És most már meg van 100%-ra, és azt írja hogy seedelés, és a hátralévő időhöz végtelen jelet ír. Ilyenkor mi a teendő?
2011. júl. 28. 10:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
tölti vissza, állítsd le nyugodtan
2011. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne állítsa le.A torrentezés lényege pont az h adni és azt vissza is kapni.ugyanúgy ahogy ő is elvárta h vki seedelje neki a torrentet h játszhasson a sims3-al most neki is vissza kell seedelnie h más is játszhasson vele.

Tehát ne kapcsold ki azért ír végtelent mert bármeddig seedelheted nincs korlátozva.Amíg van rá kereslet úgyis csak addig fogodútudod visszatölteni.De nem muszáj természetesen ezt az időt kivárnod csak legalább annyit tölcs fel /vissza amennyit leszedtel 1az1 arányban.

2011. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És hogy seedeljem vissza? Valamit csinálnom kell, vagy magától megcsinálja?
2011. júl. 28. 10:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég ha bekapcsolva hagyod a torrent klienst(utorrent-et)
2011. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ez mikor lesz készen? Mert már egy pár napja ezt írja.
2011. júl. 28. 10:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Amit épp seedelsz azt az "aktív" fül alatt talállod.Nem fogod mindig ott talállni a sims-et(mivel nem mindig fogja vki szedni főleg h már elég öreg)De az aktív torrenteknél ha látod a simset ott mellette fogogd látni h mekkora sebességgel töltesz fent és az,az eddig feltöltött adatmenyiséget,és az arányt.
2011. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs az aktívnál. Akkor már lehet vele játszani? Ja és még valami, a 100%, és a felfelé mutató nyíl piros. Az mit jelent?
2011. júl. 28. 10:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Játszhatsz vele nyugodtan!!Az h megy a kliens téged semmiben nem gátol.
2011. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na jól van , mostmár békén hagylak, csak még egy kérdés: muszáj kiírni dvd-re? Én már 1 játékot töltöttem le torrentel, de azt nem kellett. De ezt nem engedi megnyitni.
2011. júl. 28. 11:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Daemontools-t használj.Bemountolod és kész.:D
2011. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!