Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 kompatibilitási hiba!?

Win7 kompatibilitási hiba!?

Figyelt kérdés
Van ez a pinnacle pc tv-m de a kép nem mozog rajta csak átméretezésnél(teljesképernyő-előző méret)változik meg és beragad.videóknál minden ok,gond nélkül mennek.tegnap tettem fel a win7et,xp-n okés volt,hibamentes...próbáltam futtatni xp-kompatibilitási módban,de nem segít...
2011. júl. 28. 11:53
 1/4 bix ***** válasza:

win7 driver megvan hozzá? 32 bitesre nem toltál rá 64 eset vagy fordítva?


win media center elvben felismeri ha jó a driver, és jobban kezeli mint a sajátja... sokaknál ez oldotta meg a gondot

2011. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs hozzá win7 driver,csak xp driver.ezért van ez a hiba!32 bites,azt tettem rá.
2011. júl. 28. 12:21
 3/4 bix ***** válasza:
akkor szoppancs... ha nincs driver még mindig lehet keresgélni nem hivatalosat, vagy kipróbálni hátha a media center tudja kezelni, sajnos ha nincs driver nem fog rendesen menni...
2011. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
dscaler nevű progival megy :)
2011. júl. 30. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!