Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem a Sims 3...

McMenü kérdése:

Hogyan telepítsem a Sims 3 luxuslakás cuccokat?

Figyelt kérdés
Le töltöttem a Sims 3 luxuslakás cuccokat Piratedayről de nincs benne ISO fájl így nem tudom telepíteni Daemon Tools-al. segítsetek légyszi hogy hogyan csináljam meg vagy esetleg egy linket ahonnan normálisan le tudom tölteni.:) előre is köszi.
2011. júl. 28. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami csak van benne, ha elérhetővé tették. Ha rar (rar2, r10, stb...) akkor ki kell bontani winrarral, és a végeredmény ISO lesz. Ha .001, .002, stb... akkor össze kell illeszteni Total Commanderrel, és a végeredmény ISO lesz.
2011. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát van benne egy pár (sok) fájl de néztem és nem lehet kibontani ezzel már próbálkoztam és csak tömöríteni lehetne rar.-ba total commanderhez meg nemértek sajna :S
2011. júl. 28. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem az oldalon, a "The.Sims.3.High.End.Loft.Stuff-ViTALiTY"-ben Total commanderrel darabolt fájlok vannak, ezzel is kell egyesíteni.


Megnyitod a TC-t, és a letöltési mappába navigálsz. A legelső, .001-es fájlt kijelölöd, majd fájl menü/fájlegyesítés. A program végig fog haladni az összes darabon, és a végén megkapod a teljes fájlt amit már fel fogsz tudni használni.

2011. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fuhh hát próbálom esetleg msn-en eltudlak érni vagy valahol máshol ahol képet is tudok küldeni?
2011. júl. 28. 13:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziia megpróbáltam és azt írta h CRC fájl hiányzik vagy mii :S nem tudod hogyan csináljam meg.
2011. júl. 29. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Letöltöttem én is, és megcsináltam ugyanazt. Amikor kiírja hogy hiányzik a CRC, kapsz egy .out fájlt. Ebben az esetben a 4GB-nál nagyobb kiterjesztés nélküli fájl jött létre. Ezt átírtam .iso-ra, viszont nálam a daemon nem tudta beolvasni.

Én nem piratedayről töltöttem le, de ugyanaz a Vitality verzió volt. Annyit tudsz még kipróbálni, hogy átnevezed a fájlt, és a végére a semmi vagy .out helyett azt írod hogy .iso . Majd pedig próbáld daemon toolsban megnyitni, és ha hibát ír akkor lehet hibás a feltöltés vagy a szétbontás.


Még egy megoldás lenne ha nem működik, hogy a darabokat megpróbálod Winrarhoz társítani, és azzal kibontani. És ott is ha nem iso-t kapsz akkor azt a 4Gb-os fájlt átírni .iso-ra.


Ha úgy sem jó, lehet meg kell próbálni máshonnan letölteni.

2011. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!