Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent teljesen kinyírja a...

Chrisstian_ kérdése:

Utorrent teljesen kinyírja a netet, böngészni sem tudok, miért?

Figyelt kérdés
Elég gyors netem van a UPC-től, utorrenttel szoktam 4, 4,5 MByte/sec-el (nem elírás, megabájt!) tölteni. Többel is jöhetne, de szar a gépem. A gond az, h amikor elindítom a utorrentet és elkezdek tölteni, hiába korlátozom le a letöltést akár 2-1- vagy fél megára, vagy stoppolom a letöltés az oldalak kb 3-5 percig töltődnek a böngészőben. Mi lehet a gond? Klienst nem szeretnék cserélni, ezt már úgy megszoktam.
2011. júl. 28. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos, a neted a feltöltés öli meg.

Azt korlátozd.

G.

(szívesen)

2011. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem, ennyire béna azért nem vok, figyelek a feltöltésre is, az nagyságrendileg a nullához konvergál, ilyen esetekben.
2011. júl. 28. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor is lassul, ha csak fut a kliens, de a torrentek állnak?

G.

2011. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés: véletlenül nem Eset Smart Securityt használsz?

Nekem ez okozott gondot utorrenttel párban, pontosan ugyanezt, csak digi nettel.

Próbáld meg kikapcsolt tűzfallal hogy megy, ha érezhető a javulás, akkor egyértelmű lesz a gond forrása - megoldást nem találtam, Avastot és Zonealarmot visszatéve viszont minden helyre jött.

2011. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, olykor összes torrentem áll és akkor is jelentkezik a probléma. Én is Nod32 antivírust használok, akkor elindulok ezen a vonalon, megnézem mi történik, ha kilövöm.
2011. júl. 28. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez esetben én kukáznám a klienst, mert a magától lassítás azért már pofátlanság.

Tedd újra, és nézd meg, hogy lesz-e változás.

(de előtte a vírusirtód nézd meg!)

G.

2011. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!