Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan csináljak . Ape formátu...

Hogyan csináljak . Ape formátumból flacokat?

Figyelt kérdés
Fel kéne darabolnom egy cdimage.ape fájlt. De nincs hozzá cue...
2011. júl. 30. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én kiírnám lemezre(RW) és újra rippelném, mert konvertálni, majd úgy darabolni (hallgatva) elég macerás.

Cue-t kéne beszerezni pedig, akkor a Foobar lenne a megoldás.

2011. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utálom a foobart... Tegnap nem engedett kicsomagolni edig volt cue is. Leszedtem vmi medieval cue splittert. Így nem kell konvertálni sem. Csak leszedtem egy torrentet van benne 14 cd, és sokhoz nincs cue csak mondjuk egy flac vagy ape. Nincs olyan program amivel lehet cue-t készíteni?
2011. júl. 31. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt még nem csináltam soha...de, ha rájössz hogyan megy, érdekelne...:)
2011. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aztán találtam cue-t. Amúgy sok fórumon körülnéztem, de mindig azt írták, ha van cue... Állítólag NERO-val fel lehet darabolni a számokat.
2011. aug. 1. 08:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer már végigjátszottam ezt..., ha esetleg mégis a Foober-ra fanyalodnál, itt van a kipróbált megoldás>>> http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..
2011. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most találtam egy régebbi leírásom .doc-ban, pluginekkel cakk-pakk.

De továbbra is Foobar-ra...:(

2011. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!