Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android 2.1-et hogy tudnám...

Android 2.1-et hogy tudnám frissiteni újabb verzióra?! Automatikussan nem frissit!

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Min szeretnéd frissíteni? Ez lényeges infó :D
2011. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 2.2-re, vagy 2.3.4-ra tudod frissíteni. Töltsd le a Samsung Kies-t ( samsung.com/hu/support/mobilesoftwaremanual/mobilesoftwaremanual.do?page=MOBILE.SOFTWARE.MANUAL ) és jelzi, ha van elérhető firmware frissítés a telódra. Be felejts el biztonsági mentést készíteni!
2011. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 2.2-re, vagy 2.3.4-ra tudod frissíteni. Töltsd le a Samsung Kies-t ( samsung.com/hu/support/mobilesoftwaremanual/mobilesoftwaremanual.do?page=MOBILE.SOFTWARE.MANUAL ) és jelzi, ha van elérhető firmware frissítés a telódra. Ne felejts el biztonsági mentést készíteni!
2011. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocsi, 2x küldte el
2011. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha nem samsungja van? :D:D
2011. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jóvanna xd én csak azt az egyet tudom, gondolom a többinél is így van.. :)
2011. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én LG-t pl ugy frissítetem, h a lg honlapján kerestem rá a készülékre s ott volt leírás hogy hogyna kell csinálni, linkekkel mindennel. Bár én akkor 2.1-re frissítettem :S :)
2011. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]


Itt megtalálsz minden infót, olvasgass!

2011. aug. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!