Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 telepítés sikertelen, de...

Win7 telepítés sikertelen, de miért? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Win7-et szeretnék telepíteni a gépemre!

Jelenleg egy WinXP Forever van rajta.


Daemontools-ba be teszem a WIN7 telepítő képfájlt,majd Nero 7-el átmásolom egy Verbatim DVD+RW lemezre 2x sebességgel(ennél kisebben nem is tudom)...


indításkor a dvd íróról bootolok be és semmi... Ugyanúgy elindul az XP!! :S Mit csinálok rosszul???


2011. júl. 31. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem állítottad be h cd-ről bootoljon. am meg win7-et nem szükséges cd-ről bootolni, elindíthatod a telepítőjét xp alól is. csak ne egy buherált sz@rt tegyél fel, mint az xp-d.
2011. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
amint írtam: beállítottam hogy dvd-ről bootoljon!
2011. júl. 31. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor tedd fel xp-ről, és nem kell ezzel szórakozni, sőt, még az összes adatod is megmarad, mert belerakja egy windows.old mappába az egész xp-d
2011. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És Windows 8-al van valami tapasztalata valakinek??
2011. júl. 31. 22:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Szerintem tanulj még sokat a számítástechnikáról, mert például a Windows 8-at még ki sem adták, valamint a "2x sebességgel(ennél kisebben nem is tudom)" és egyéb kijelentéseid mutatják a tapasztalatlanságod. Azt megnézted, hogy egyáltalán fut-e a W7 a gépeden?
2011. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs és nem is lehet, mert csak jövőre jelenik meg.


Szerintem te ott szúrod el, hogy csak a dvd-n lévő file-okat írod ki, így a boot file nem lesz rajta a lemezen, így nem lehet róla bootolni. Ahhoz, hogy image-et írj, k*rvára nem kell daemon tools, nem is tudom hogy juthatott eszedbe ez a baromság. Egyszerűen csak írd ki Nero-val az image-et (mint image, és nem mint file!), és kész.

2011. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

fut,mivel az volt rajta!


Win8-ra azért kérdeztem rá mivel egy torrentes oldalon már fenn van?!


2x-nél lassabban nem is engedi (az előző Nero engedte 1x-en írni a lemezeket)


Bocs,de én nem az informatikára szánom az életem... nem tehetek róla hogy vannak jobb dolgok is a világon! :)

2011. júl. 31. 22:49
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó: mindig is így írtam ki a telepítő fájlokat!


Daemon-ba be,nero-val átmásolni (amúgy az összes letöltő helyen így írják) + az előző Win7-et is így telepítettem fel,csak azóta nem találom azt a telepítőt :S

2011. júl. 31. 22:51
 9/10 anonim ***** válasza:
ImgBurn programmal próbáld meg,ha az sem jó akkor rossz a letöltött windows 7-ed és a torrent oldalon fent lévő windows 8 pedig nem op.rendszer hanem pár tórjai vagy bármilyen más vírus
2011. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsi,elírtam *trójai
2011. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!